W Polsce od 1991 r., kiedy to powziął zamiar zwiedzenia naszego kraju, znalazł tutaj jednak to czego od dawna szukał, ludzi myślących podobnie jak on.

Choć z obywatelstwa nadal jest Anglikiem, na ramieniu wytatuowanego ma polskiego orla.

Swoja działalność w Polsce zaczął jako nauczyciel, a Jego przygoda z mediami zaczęła się od programu "Europa da się lubić", który to zdecydowanie dał mu i nadal daje największą popularność.

Przez 3 lata pracował w Radiu RDC i radiowej Trójce gdzie miał swój codzienny program "Kevin Sam w Polsce", w którym w zabawny sposób uczył j. angielskiego.

W telewizyjnej dwójce prowadził "Euroquiz" wraz z Maciejem Dowborem.

Zagrał strażaka Sama w serialu "Na Dobre i Na Złe"...
...i Richard'a Peacock'a w serialu "ul. Codzienna 2m.3".

W 2004 r. otrzymał, wraz ze Steffenem Möllerem, Telekamerę w kategorii Rozrywka (wspólnie 118 tysięcy głosów). Na Państwa imprezie doskonale rozbawi gości swoim programem kabaretowym lub niezawodnie imprezę poprowadzi, jako konferansjer.

Idealna osoba, gdy szukacie Państwo KUCHARZA (pokazy kulinarne dot. kuchni tak polskiej, jak i brytyjskiej (z dawnymi koloniami włącznie), gotuje dania i rozmawia o nich i kulturze i historii danego kraju, STRAŻAKA do przeprowadzenia pokazów BHP i wykładów PPOŻ. dla dzieci i dla firm, KABARECIARZA, PREZENTERA, KONFERANSJERA, na dodatek po polsku i po angielsku, to KEVIN AISTON jest najlepszym wyborem!


Gotowanie polskich dań na pokazach w Europie oraz Bicie Rekordu Guinnessa w gotowaniu Największego Pieroga Ruskiego na Świecie w Anglii
:

Aby zobaczyć zdjęcia Jak Pobiłem Rekord Guiness'a: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

Straż Pożarna:

Aby zobaczyć zdjęcia STRAŻY POŻARNEJ: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

Strażak ds. BHP i Wykładów PPOŻ. dla Firm:

Aby zobaczyć zdjęcia mojego Wykładu BHP i PPOŻ. dla Firm: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

Program 998 Dzieciom: Rozmowy Prewencyjne Przeciwpożarowe dla Dzieci:

Aby zobaczyć zdjęcia moich Rozmów Prewencyjnych dla Dzieci - 998: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

 

Plakaty z Imprez Kabaretowych:

Aby zobaczyć zdjęcia Plakatów moich Kabaretów: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

Jako Model ubrań:

Aby zobaczyć zdjęcia jak modeluję garnitury: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

Różne zdjęcia jak robię różne rzeczy zawodowe: ;-)

Aby zobaczyć zdjęcia różnych rzeczy zawodowych jak i życiowych: KLIKNIJ WŁAŚNIE TUTAJ ....

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
AKTUALNOŚCI

Kevin w Lublinie   06-07-2015
Pod koniec czerwca Kevin Aiston oceniał "Lubelskie smaki"
http://iledzisiaj.pl/index.php/aktualnosci/6481-sukces-uczniow-zsp-w-konkursie-lubelskie-smaki.html
Kevin sam w kuchni   18-01-2015
Przypominamy, iż od jakiegoś czasu w dobrych księgarniach nabyć drogą kupna można książkę "Kevin sam w kuchni. Nie tylko fish & chips", w której Kevin zapoznaje czytelnika z urokami i tajnikami brytyjskiej kuchni. Zapraszamy do księgań!

Terminy   16-04-2014
Marcowo - kwietniowa trasa z kabaretowymi występami po Wyższych Szkołach Bankowych już za nami, powoli potwierdzają się letnie terminy. W ostatnich dniach wpisane zostały do terminarza Włocławek i Telatyn.
Król Henryk   22-03-2014
W programie ZIARNO w niedzielę 23 marca NAJPIERW w TVP1 o 8.45, potem w TVP Polonia o 9.40, potem w TVP ABC o 17.05 pojawi się Kevin jako Król Henryk VIII Tudor, będzie też Jego Sześć Żon
Występy, występy...   22-03-2014
W dziale "Kalendarium" można się zapoznać z planami Kevina na najbliższe dni. Zapraszamy!
Kevin w Jaworznie   20-12-2013
Kevin poprowadzi koncert sylwestrowy na nowym, jaworznickim Rynku. Towarzyszyć mu będą muzyczne gwiazdy: Basia Janyga, Universe i Sztywny Pal Azji. ZAPRASZAMY!
Kevin w Polsacie   07-11-2013
Dzisiaj (7 listopada) po godz. 22.00 Kevin Aiston będzie gościem Marka Kacprzaka w programie "Wydarzenia, opinie, komentarze" na antenie Polsat News. Zapraszamy do oglądania!
Kevin gwiazdą Dożynek w Goworowie   13-09-2013
W najbliższą niedzielę, 15 września, Kevin, jako gwiazda Dożynek w Goworowie, wystąpi z programem kabaretowym. ZAPRASZAMY!
http://epowiatostrolecki.pl/2013/09/04/nasze-sprawy/dozynki-2013-w-goworowie-goscmi-beda-kevin-aiston-i-grupa-soleo,23600/
Steffen i Kevin będą w Opolu zachęcać do nauki języków obcych   03-09-2013

Kevin na Mazurach   11-07-2013
Kevin Aiston przebywa właśnie na Mazurach. Ale... nie na urlopie! Na zlecenie TVP 1 realizuje program z cyklu "Piękniejsza Polska". Zdjęcia odbywają się na lądzie, wodzie i w powietrzu!
kulinarne show z udziałem Kevina Aistona   13-06-2013
15 czerwca 2013 w Ogrodach SGGW Kevin wystąpił gościnnie podczas kulinarnego show Moniki Goździalskiej w ramach imprezy "Poznaj Dobrą Żywność" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Trwa 1. Polski Muzyczny Festiwal w Doncaster   30-05-2013
1. Polski Muzyczny Festiwal w Doncaster, a w nim Kevin: konferansjer, inspicjent i człowiek do zadań specjalnych, już za nami. Jeśli ma ktoś ochotę, prosimy o maile z opiniami: agencja@zdany.plKevin w przedszkolach   13-04-2013
Trwa trasa Kevina Aistona po przedszkolach mająca na celu edukację p.poż. najmłodszych. W ramach tej akcji 11 kwitnia 2013 Kevin gościł w Białymstoku, o czym donoszą lokalne media: www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article
multimedia